İçeriğe geç

Takipcisatinalz.com: İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Ancak hesabınıza kadimî giriş fail ve kovuşturma fail biriyseniz, örneğin 2 devir önce bakmış olduğunuzda herşey normalse, bu durumda hesabınızın Instagram aracılığıyla silinme ihtimali de ortadan kalkıyor. Bu durumda hesabınızın vasıtasız çalındığını sabitleme etmiş olursunuz. Eğer hesabınız Instagram aracılığıyla silinmiş olsaydı farklı bir uyarı almış olurdunuz.
Instagram hesabım çalındı demeden önce son bir denetçi de arkadaş, kardeş evet da hesabı kovuşturma fail yakınlarımızdan denetçi sağlamaktır. Samimi evetğunuz kişilere kovuşturma ettiği kişmüterakki gözden geçirmesini, anormal bir kullanıcı adı olup olmadığı sorulabilir. Hesabı hackleyen zevat çoklukla kullanıcı adınızı değmaslahattirmektedir, saldırganların sizin hesabınız muhtevain belirlediği yeni kullanıcı adını bulmaya çalışın.
Instagram Hesabı Kesinlikle Hacklenir? Önemli Ikazlar
Instagram hesabınız çalındı ise bunun mebdelıca sebepleri şunlardır:

E-andıran adresinize gelen ve Instagram aracılığıyla geldiğini düşündüğünüz uydurma e-postalar. Bu e-postalar enformatik dilinde “pishing” olarak adlandırılan ve sözde Instagram’dan gelmiş izlenimi uyandıran uydurma maillerdir. Titiz bakıldığında web adres kısmının instagram.com evet da facebook.com olmadığı anlaşılabilir. Eğer bu e-postalardan birinde makam saha linklere tıklarsanız, saldırganların istediği detayları verirseniz şifreniz çalınabilir.
Uymaçi arttırmak muhtevain kullanılan web siteleri evet da mobil uygulamalar. Bu web siteleri ve uygulamalar çoklukla Instagram irtibatsı istediği muhtevain şifrenizi alırlar. Hesabınızda çift faktörlü doğrulama yoksa kullanıcı adı ve şifrenizi girerek hesabınızı ele geçirirler.
Sosyal mühendislik. Bu yöntemde bir erkek şifrenizi ççalmak muhtevain size çeşitli oyunlar kurabilir. Örneğin; hesabı çalınan bir müşterimize mütecaviz “DM” ile ulaşıp, kovuşturmaçi sayısını arttıracağını söylemişti. Bunun muhtevain de şifresini almıştı. Sosyal mühendislik, bir kişiyi farklı metotlarla kandırma ika yöntemidir. Saldırganlar kişmüterakki “hesabın tehlikede” “kovuşturmaçini arttıralım” kadar sözlerle kandırarak hesaplarını çalabilir.
Çalınan Instagram Hesabı Kesinlikle Geri Cebinır?
Instagram hesabı çalınan evet da hacklenen zevat muhtevain ne günah ki çok lüks seçenek bulunmuyor. Instagram aracılığıyla bu mevzuda çok lüks dayak sunulmama nedenlerinden bir tanesi, “hesabım çalındı” diyerek aslında sair kişilerin hesabını çalmaya çalışan kişilerin olması.

1.Seçenek: Instagram giriş penceresinde “şifreni mi unuttun” seçeneğine tıkladıktan sonra “elektronik posta” “telefon numarası” seçenekleriyle şifre sıfırlama irtibatsı almaya çalışın. Eğer şifre sıfırlama irtibatsı gelirse derhal şifreyi değmaslahattirin ve hoppadak arkası sıra “kayıtlı elektronik posta” “kayıtlı cep telefonu” kontrollerini sağlayıp hesabı güvene karşı.

Bu yöntemlerle hesabı kurtaranlar deney ve teşekkürlerini lütfen yorumlara yazsın.

2.Seçenek: Instagram hesabınız çalındığında elektronik posta adresiniz çok önemli gösteriş oynar. Instagram adisyon şifreniz değmaslahattiğinde yahut kullanıcı adınız değmaslahattiğinde elektronik posta hesabınıza değişiklik bildirimi alırsınız. Instagram hesabını çsaha saldırganlar çoğunlukla kullanıcı adı ve e-postayı zati değmaslahattirirler. Instagram aracılığıyla geldiğine sakıncasız evetğunuz maillerde “kullanıcı adı değmaslahattirildi” mailine girerek “Kullanıcı adını değmaslahattiren sen değilsen, hesabını güvene al” evet da bazı “değmaslahatikliği art al” yazan linke tıklayın. Tıkladıktan sonra rağmenıza şöyle bir görüntülük çıkarsa şanslısınız yalnız çoklukla saldırganlar elektronik posta adresini değmaslahattirdiği muhtevain sizde bu görüntülük çıkmaz ve düver olarak “asayiş kodu al” seçeneği çıkar:

instagram takipçi satın al

İnstagram Hesabı Çalınınca Ne Yapılmalıdır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kucukcekmecemarangoz.name.tr/ https://boluwebtasarimseo.name.tr/ https://3doyun.name.tr/ https://yagliboya.name.tr/ https://sekertuketimi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar