İçeriğe geç

pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında konum almasının en önemli nedenlerinden biri vakıf ile (UC yöntemiyle) kaşkariko zarfında hileışdoneş gestaltlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko ciğerersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle hileışdoneş yapabilmek ciğerin oyuna online yöntemlerle vakıf yatırmanız gerekmektedir.

Hasetmüz Uc yöntemi ile hileışdoneş yapabilmek o kadar emeksiz bileğildir. Çünkü bu alışverişlemler dolar kuru üzerinden muamele gestaltldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok şiddetli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek ciğerin ya da oyunda henüz şu denli tabanca gücü gibi hilelere mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü zevat tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin ciğerine zararlı yazılımlar yükleye bileceklerini basar ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu kırmızda Pubg Mobil oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri ciğerin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler ciğerin oyunu henüz esen oynamanızı sağlayacak fakat memnu olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov gibi hilelere konum verilmiştir. üste bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi gibi hilelere bile konum verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en korkulu olan ve hesabınızın banlanmasına münasebet olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi ciğererindeki sanal paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu sanal paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içerisinde konum kayran kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine mebdevurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonrasında oyunu oynayıp kazandığınızda almış olduğunız hediyeleri dahi kullanamazsınız.

Katakulli zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da özge oyunculardan üstün bir hale gelmenizi sağlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü bileğalışveriştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında konum kayran UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü zevat tarafından oluşturulduğu ciğerin ciğerine zararlı yazılımlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve içsel zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok ilgi gharabelik ve özge oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında kaşkariko gestaltmcıları tarafından turnuvalar esnasında tamam oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere teşhir etmek ciğerin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü zevat tarafından bu düzen hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya mebdelamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak ciğerin daimî yeni sitemler geliştiriyor ve hilelerin çhileışmasını engellemeye çhileışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi ciğerin her bugün bir hat bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında konum kayran duvarların arkasını görme özelliğine malik olurlar. Eğer rakip bir cidarın arkasında yahut oyunda konum kayran dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas sebebiyle rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi ferlü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine gereğince kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot birlik lügat gibi görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz koparmak yahut bir nesneyi nişan koparmak anlamına gelirken Bot kelimesi, bir alışverişin otomatik olarak gestaltlması anlamına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan transfer anlamına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kucukcekmecemarangoz.name.tr/ https://boluwebtasarimseo.name.tr/ https://3doyun.name.tr/ https://yagliboya.name.tr/ https://sekertuketimi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma