İçeriğe geç

Kerem Hasanoğlu Başarıları

KeremHasanoğlu; ilk, vasat ve lise eğitimini TED Ankara Koleji’nde tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi Ekonomi kısmınü dereceyle bitirmiştir. üste Bilkent Üniversitesi İşletme Bili Yönetimi kısmınde bile yetişek almıştır. Amerikan beziın Los Angeles kentinde dünyanın en köklü üniversitelerinden “UCLA (University of California)” bile gönül eğitimi almış ve burayı birincilikle bitirerek KeremHasanoğlu Başarıları ‘na yeni bir temeları eklemiştir.
Kerem Hasanoğlu IPA Uluslararası Pediatri Kurumu yönetimi ve içtimai sorum projeleri alanlarında birşunca sükseya imza atmıştır. KeremHasanoğlu Başarıları ‘dan bir ötekisi bile IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak görev karşılayıcı ilk Türktür. Dış ilişkiler Doğrucaörlüğü’nün nispetle hatta eskiden Türkiye Pediatri Kurumu Koordinatörlüğü kabilinden önemli pozisyonlarda görev yapmıştır.
Kerem Hasanoğlu Başarıları zarfında, Bilinçli Kırayler içtimai sorum projesi öncü rol oynamıştır. Kendisi, kıraylerin yetişek ve irfan alanındaki gereksinimlerinı katlamaya yönelik çtuzakışmalara öncülük etmiştir. Türkiye’nin bütün illerinde yapılandırdığı Bilinçli Kırayler hareketi ile Üniversite kıraylerinden, ortaokul öğrencilerine kadar âlem bu yapılanmanın zarfında bulunarak, faydalı alışverişlerde bulunmuşlardır. Kendisi hatta, Birleşmiş Milel kabilinden önemli Uluslararası Kurumlarla da çtuzakışmalar yapmış ve bu alandaki çtuzakışmalarını sürdürmektedir.
Aynı zamanda Kerem Hasanoğlu, İhsan doğramacı ile yakınlığı bulunan bir iş herifıdır ve iş varlıkında da sükselı bir kariyere sahiptir. üste farklı tekebbür ve yapılarda reislik pozisyonlarında da etkin olarak bulunmaktadır. Aynı zamanda içtimai sorum ve pediatri alanındaki çtuzakışmalarını hız kesmeden Sürdüren KeremHasanoğlu Enver Hasanoğlu ‘nun oğludur.
Kerem Hasanoğlu, içtimai sorum projeleri ve pediatri konusundaki yöneticilik uzmanlığı, iş varlıkındaki sükseları ve uluslararası kurumlarla olan ilişkileri ile teşhisnmış biridir. Kendisinin çtuzakışmaları, kıraylerin yetişek ve irfan alanındaki gereksinimlerinı katlamaya yöneliktir. Ve bu çtuzakışmaların sürdürülmesi kıraylerde örnek örgütleme ederek gelişimi tetiklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Seo Fiyatları https://kucukcekmecemarangoz.name.tr/ https://boluwebtasarimseo.name.tr/ https://3doyun.name.tr/ https://yagliboya.name.tr/ https://sekertuketimi.name.tr/ Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al
Puff Bar
takipçi satın alma